W ofercie produkty :

seahorse

Czas realizacji zamówienia

Towar wysyłamy firmą kurierską lub własnym transportem.

Towar wysyłamy w terminie podanym na stronie każdego przedmiotu, jednak z racji możliwości wystąpienia przeróżnych zdarzeń losowych dostawa do klienta może się czasem opóźnić o 1-3 dni robocze.

W przypadku przelewu bezpośrednio na nasze konto wysyłka jest realizowana TYLKO po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. NIE wysyłamy na potwierdzenia przelewów.

Wysyłka towaru za granicę Polski możliwa tylko po ustaleniu kosztów transportu, które odbiegają cenowo od wysyłek krajowych.

Przed zakupem na aukcjach z dłuższym terminem realizacji bardzo prosimy o kontakt w sprawie sprawdzenia dostępności towaru.

Za nieodebranie przesyłki kupujący obciążony zostanie kosztami transportu - nawet jeśli kwota przesyłki wliczona jest w towar, klient ponosi koszty transportu w dwie strony (w taki sposób obciążają nas firmy kurierskie) w kwotach BRUTTO paczka STANDARDOWA - 30 zł, paczka NST - 80 zł, przesyłka paletowa lub wielkogabarytowa - 300 zł brutto (Są to kwoty transportu DO klienta oraz powrotu - przewoźnik w przypadku nieodebrania przesyłki nalicza nam dokładnie takie, podwójne koszty transportu).


Tę stronę możesz zmieniać tutaj:
Panel administratora > Zawartość > Strony informacyjne > Czas realizacji zamówienia
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl