W ofercie produkty :

seahorse

Gwarancja

GWARANCJA

Sprzedawane przez nas produkty objęte są gwarancją liczoną od daty zakupu na podstawie dowodu zakupu (paragon, faktura vat).

Gwarancja wyklucza wszystkie uszkodzenia mechaniczne zgłoszone po odbiorze towaru wynikające z nieprawidłowego użycia lub celowego uszkodzenia, jak również nie obejmuje ingerencji i samodzielnej naprawy towaru lub innych przeróbek konstrukcyjnych produktu.

Uszkodzenia mechaniczne wynikłe w transporcie udokumentowane muszą być protokołem szkody podpisanym przez kuriera - uszkodzenie najlepiej zgłosić kurierowi bezpośrednio w momencie dostawy jak tylko zostanie ono dostrzeżone - taki protokół szkody musimy otrzymać jak najszybciej po spisaniu - w innym przypadku nie ma możliwości ubiegać się o odszkodowanie od winnej uszkodzeniu firmy kurierskiej.

Dla przyspieszenia procedur reklamacyjnych, sugerujemy poprosić kuriera w momencie dostawy o poczekanie aż sprawdzimy towar lub o numer telefonu, celem zgłoszenia kurierowi ewentualnej konieczności spisania protokołu szkody.

Gwarancja nie obejmuje wad powstałych na skutek dokonanych przez użytkownika lub innych osób niepowołanych: napraw, przeróbek, zmian konstrukcyjnych; uszkodzeń mechanicznych, termicznych, chemicznych lub celowego uszkodzenia sprzętu; nieprawidłowego przechowywania i konserwacji oraz innych uszkodzeń wynikłych z winy użytkownika; obniżania się jakości produktu spowodowanego naturalnym zużyciem np. ścieraniem się zewnętrznej powłoki produktu, zarysowań i uszkodzeń powstałych w wyniku nieprzestrzegania sugerowanej przez producentów prawidłowej formy eksploatacji oraz użytkowania sprzętu niezgodnie z jego pierwotnym przeznaczeniem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl